HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 
 

 UniKKatiLi esht kthyer ne Kosove

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Danger-Boys
Ushtar ABI
Ushtar ABI
Danger-Boys

Numri i postimeve : 60
Join date : 2007-10-14
Age : 28
Location : Rahovec city

PostSubject: Re: UniKKatiLi esht kthyer ne Kosove   Thu Jul 03, 2008 2:52 pm

briskkiller wrote:
OOO NJERZI AI NUK OSHT UNIKKATILI AI OSHT I PEJES PO OSHT KJREJT SI UNIKKATILI PERNDRYSHE EMRIN E KA "TOTI" AIT KLMMM R.E.S. P.E.C.T |T.B.A| & |A.B.I|


o njerz ky ne foto eshte eminem qe hyne ne google images shanoni eminem e gjeni fotoN dhe qate tatuazhne dore e ka eminem se spo di si me ju shpjegu ma mir po nyse kaloni mir

THE DANGER BOYS FEAT THE BLOODY ALBOZ
Back to top Go down
View user profile https://www.facebook.com/TupacAmaruShakur1
bleed
Rreshter
Rreshter
bleed

Numri i postimeve : 65
Join date : 2008-06-21

PostSubject: Re: UniKKatiLi esht kthyer ne Kosove   Fri Jul 04, 2008 3:20 am

Danger-Boys wrote:
briskkiller wrote:
OOO NJERZI AI NUK OSHT UNIKKATILI AI OSHT I PEJES PO OSHT KJREJT SI UNIKKATILI PERNDRYSHE EMRIN E KA "TOTI" AIT KLMMM R.E.S. P.E.C.T |T.B.A| & |A.B.I|


o njerz ky ne foto eshte eminem qe hyne ne google images shanoni eminem e gjeni fotoN dhe qate tatuazhne dore e ka eminem se spo di si me ju shpjegu ma mir po nyse kaloni mir

THE DANGER BOYS FEAT THE BLOODY ALBOZ


O ti qka raKi be pi perzin senet qishtut , ai shoki e pat fjalen per ni Pejon qe Doket si Rebeli ,, e ti ja nise apet me at foton Eminem -Unikkatil , ait se qitasht KREJT pe din qe u kan e nreqt me PhotoShop ai sen, Ski qka kari me hap apet kit tem , Sleep Po Njese Ait Met Mira BAD Man
Back to top Go down
View user profile
big muli
Kolonel
Kolonel
big muli

Numri i postimeve : 619
Join date : 2007-10-02
Age : 29
Location : ferizaj city

PostSubject: Re: UniKKatiLi esht kthyer ne Kosove   Sun Jul 06, 2008 2:12 am

MUAHhuahuahuhu KOKa perzij leshi ktu parni :G mahuahuahu
Back to top Go down
View user profile
T-BoY
Toger
Toger
T-BoY

Numri i postimeve : 2276
Join date : 2007-10-04

PostSubject: Re: UniKKatiLi esht kthyer ne Kosove   Sun Jul 06, 2008 4:19 am

big muli wrote:
MUAHhuahuahuhu KOKa perzij leshi ktu parni :G mahuahuahu


haghaghaghagha po nime, shnosh Sad :A
Back to top Go down
View user profile http://www.bronx-albo.com
Kosovari2811
Prizrenali
Kosovari2811

Numri i postimeve : 224
Join date : 2007-10-03
Location : N`Shpi

PostSubject: Re: UniKKatiLi esht kthyer ne Kosove   Mon Jul 07, 2008 8:35 am

Kur marrim vesh qe Unikkatili osht vertet ne Kosove ather tema qelet apet ne moment mshelet se sosht e sakt qka osht ka ndodh..


Met mira

Team
Back to top Go down
View user profile http://www.AbiCrew.talk-forums.com
Sponsored content
PostSubject: Re: UniKKatiLi esht kthyer ne Kosove   

Back to top Go down
 
UniKKatiLi esht kthyer ne Kosove
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
A.B.I Forum :: Hip Hop :: The Bloody Alboz Talk-
Jump to: